Kontaktai

Reikia gerų nuotraukų? Aš Vilniuje, bet dažnai dirbu kituose miestuose.

Rašykite: augustas@didzgalvis.lt
Skambinkite: +370 651 79017
Pažindinkitės: Facebook (asmeninis)

Geriausia, žinoma, yra man rašyti el.paštu. Beveik visi laiškai, siųsti šiuo adresu, mane puikiai pasiekia. Neturiu jokios sekretorės, adjutanto, nesislepiu už administratorių ar vadybos ir kiekvieną laišką, išskyrus spamą, skaitau pats. Juo labiau, visus gautus laiškus laikau asmeniniais ir elgiuosi su jais atitinkamai pagarbiai bei konfidencialiai. Jei laiškas sudomina, atrašau. Bet kokie chamiški, nekultūringi, stokojantys pagarbos arba su stambiais atačmentais laiškai yra ignoruojami ir tučtuojau keliauja į virtualią šiukšliadėžę.

Būsiu dėkingas, jeigu net neklausiant atsiųsite man pastebėjimus apie mano sumanymus ar jų patikslinimus, kvietimus aplankyti įdomias vietas jūsų mieste.

Jei norite spausdinti ar publikuoti bet kokiu pavidalu mano darytą nuotrauką, sutaupykite laiko: laišką pradėkite išklojant sąlygas.

Neįsivaizduoju, kaip jums tapti fotografu ir ar jums apsimoka toliau fotografuoti. Jeigu norite kažko paklausti apie fotografiją, jums padės Google — pas mane jis atrodo ir veikia vienodai. Konsultuoju aš labai retai, o kainuoja šitas malonumas brangiai.