Paslaugos

Mano užduotis – sukurti vaizdus jūsų sklaidai. Parodyti jus savo nuotraukomis. Jomis aprūpinu marketingo, žiniasklaidos, HR bei komunikacijos kolegas. Į mane kreipiasi dėl studijinių fotosesijų, renginių įamžinimo, mokymų kolegoms.

Fotografuoju reportažus, portretus, paveiksluoju vietas, daiktus ir kompanijas. Kartais keliu droną, vaikštau po sudėtingas gamyklas, rodau jums Europos/pasaulio čempionatus. Mano nuotraukas kasdien mato tūkstančiai žmonių. Jos reprezentuoja tinklapius, parduoda el. komercijoje, pristato soc. tinkluose, spausdinamos leidiniuose ir reprezentuoja šalį. Kartais mane įvertina prizais ir kviečia savanoriauti komisijose.

Mano kūrybą galėjote matyti DELFI, žurnale “Žmonės”, skelbė UIPM, pasaulinės agentūros AP su Getty Images, sportinius darbus eksponavo fotoįrangos gamintojas Canon, o JAV Holokausto atminties muziejus samdė delegacijų palydai. Buvau reprezentaciniu dviejų ministrų fotografu. Kasmet balandžio pabaigoje fotografuoju visus festivalio Kaunas Jazz koncertus.

Dirbdamas atsakau už savo kolegas, garantuoju terminus ir kokybę, o visi dokumentai su mano parašu pildomi iki smulkmenų. Man netrukdo dideli atstumai, išeiginės ar pasikeitusi komanda. Paveikslavau keliolikoje šalių, dažniausiai Europoje. Bet 2022–2023 m. dirbau Turkijoje, 2024 m. manęs laukia Egiptas, JAV ir Gvatemala.

Kreipkitės el. paštu ar telefonu, aptarsim specifiką, patarsiu, paskaičiuosiu ir galbūt dirbsim kartu. Rezervuokit datas, planuokit komunikaciją. Padarysiu nuotraukų, atsiųsiu, turėsit ką parodyt.